Hymer B 778 SL VERWACHT





















Hymer B 778 SL VERWACHT
2191 AB Hillegom De Zilk
Overzicht
Omschrijving Hymer B 778 SL VERWACHT
TE KOOP en UITSLUITEND op LOCATIE op AFSPRAAK te BEZICHTIGEN.
Deze mooie en zeer ruime HYMER B SL 778 is uitgerust met vele extra en NU TE KOOP. Bezichtiging is uitsluitend mogelijk op afspraak.
Met de HYMER B SL 778 is het maximaal genieten van ruimte en comfort. Met de krachtige 3 liter 177 Pk automaat is geen pracht locatie te ver en door middel van het Power pakket met 188 watt omvormer van 12 Naar 230 Volt is het ook “ Stand Alone “ heerlijk genieten.
Interesse in deze camper neem contact op met onze verkoopadviseurs.
Extra foto’s worden zo spoedig mogelijk geplaats.
Deze camper is door ons gecontroleerd op alle grote hoofdpunten bij inname . Voor een meerprijs van 995,-- bieden wij deze camper aan met een complete afleverbeurt en Bovag garantie. Bij aankoop met afleverbeurt ontvangt u : Grote onderhoudsbeurt autotechnisch, goed gekeurde banden volgens Bovag normen, Distributiesnaar vervangen indien binnen 12 maanden na afleverdatum voorgeschreven, grote onderhoudsbeurt + vochtmetiong gehele opbouw, schoonmaken interieur en exterieur, volledige uitleg bij aflevering, cabinemat, 50,-- brandstof , Tenaamstelling/vrijwaren van nieuw en/of inruil voertuig.
OPMERKING eventueel aanwezige SATELIETANTENNE. Vanaf november 2016 heeft een verplaatsing van veel nederlandse zenders naar Astra 3 plaats gevonden. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden van de aanwezige antenne en de mogelijkheden en kosten van een update / vervanging van de eventueel aanwezige antenne.Getoonde gegegevens en afbeeldingen kunnen enigszins afwijken. Invoer- en/of publicatie fouten zijn voorberhouden en hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
Bedrijfsinformatie
Bij ons vindt u altijd een grote keuze nieuwe campers en caravans van de merken: Hymer, Bürstner, Carado, Fendt, Hobby en Eriba. Ook bieden wij een zeer ruime keuze BOVAG occasions. Ons meest recente aanbod en onze openingstijden vindt u op https://www.dejongrecreatie.nl/.
Aanvullende opties en accessoires
- Bearlock beveiliging
- Bekleding leder: kiesel
- Bochtenlicht, statisch
- Dieseltank 120 liter
- E&p niveauleringssysteem
- Fantastic vent bij keuken.
- Fiat ducato maxi 3,0 multijet, 130 kw/177 pk, euro 5+ met nasloop as
- Houtdexcor applicatie dashboard
- Hymer b-sl power pakket
- Hymer panorama dakluik 80 x 50 cm
- Mini safe in de dubbele bodem verwerkt
- Multifunctioneel stuur
- Smart-multimedia-bekabeling voor woonruimte
- Stoelverwarming voor bestuurders- en bijrijdersstoel
- Tec-tower
- Truma duo control cs met omschakelvoorziening en eisex
- Vloer met geribbelde plaat en viltbekleding in garage achter.
- Voorbekabelingskit.
Meer informatie
Modeljaar: 2016
Kleur: Kiesel
Motorinhoud: 3.000 cc
Aantal zitplaatsen: 4
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
Garantie: 20.000 km