Knaus Sun I 650 MF
|2005 |Gebruikt|Half Integraal|Diesel|Handgeschakeld|111.000 km|140 pk.|4 slaapplaatsen

























Knaus Sun I 650 MF
|2005 |Gebruikt|Half Integraal|Diesel|Handgeschakeld|111.000 km|140 pk.|4 slaapplaatsen
Verkocht
Aangeboden doorHandelsonderneming De Gijt
Hakselseweg 19
6713 KT Ede
6713 KT Ede
Bel 063826...
Mail ons
Overzicht
bouwjaar
2005
status
Gebruikt
opbouw
Half Integraal
slaapplaatsen
4 plaatsen
kilometerstand
111.000 km.
brandstof
Diesel
transmissie
Handgeschakeld
vermogen
140 pk.
opbouwlengte
705 cm.
totale lengte
705 cm.
laadvermogen
519 kg.
Omschrijving Knaus Sun I 650 MF
Houdt u van rondreizen en van het buitenleven? Deze ruime, avontuurlijke Knaus Sun I is een ideale camper voor de gehele familie. Deze camper geeft u bovendien een extra gevoel van ruimte en licht, gerealiseerd door het fraaie, zonnige panoramadak. Het fietsenrek maakt het mogelijk om er tussentijds op uw vakantie ook makkelijk met de fiets op uit te trekken. Via het serviceluik kunt u ook van buitenaf heel makkelijk bij uw spullen komen.
Onderweg profiteert de bestuurder van het gemak van een achteruitrijcamera, elektrisch bedienbare spiegels, stuurbekrachtiging, elektrisch bedienbare ramen, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en ABS. De dieselmotor wordt bediend met een handmatige versnelling.
De handige standaardzit biedt niet alleen de nodige ruimte om te zitten, maar kan ook als slaapgelegenheid worden gebruikt. De luxueuze keuken van deze Knaus is geheel compleet uitgevoerd, met ondermeer een afzuigkap voor het afvoeren van de kook- en bakluchtjes en met een oven om verse broodjes te bakken en ovenschotels te bereiden. Er is een boiler aanwezig, die u van warm water voorziet. De inbouwkoelkast met vriescompartiment heeft een grote inhoud.
Het in de lengte van de camper geplaatste bed biedt voldoende ruimte voor 2 personen. Aan slaapcomfort zal het u in deze camper, die is voorzien van lattenbodems en traagschuimmatrassen, zeker niet ontbreken. Deze camper beschikt over een badkamer. Hierin bevindt zich een wastafel en ingebouwd cassettetoilet. Ook is de camper uitgerust met een douchegelegenheid, zodat u zich ook onderweg heerlijk kunt opfrissen.
De prima isolatie waar deze camper van is voorzien, waarbij de kachel zorgt dat als het buiten koud is, het in de camper toch lekker warm is zodat er ook in de winter mee kan worden gekampeerd.
Omdat deze camper voorzien van een televisie, hoeft u uw favoriete televisieprogramma’s ook tijdens uw vakantie niet te missen. Televisie kijken kan ook op vakantie. De camper beschikt over een complete satellietontvanger met schotelantenne. Dankzij de hordeur heeft u in de camper geen last van vliegen en muggen. Met de geplaatste zonnepanelen verlaagt u niet alleen de energiekosten, maar bent u ook nog eens milieuvriendelijk bezig. De afwerking van deze volwaardige camper wordt verder mede bepaald door de vaste afvalwatertank, de leeslampjes, de veiligheidssloten, de televisiebeugel, de buitenlamp en de omvormer.
Bent u geïnteresseerd in deze Knaus Sun I? Wij ontvangen u van harte in onze showroom.
Openingstijden
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 10:00 – 17:00
Woensdag: 10:00 – 17:00
Donderdag: 10:00 – 17:00
Vrijdag: 10:00 – 17:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: Gesloten
Eventueel in de avonduren op afspraak
Openingstijden
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 10:00 – 17:00
Woensdag: 10:00 – 17:00
Donderdag: 10:00 – 17:00
Vrijdag: 10:00 – 17:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: Gesloten
Eventueel in de avonduren op afspraak
Specificaties
Algemeen
Bouwjaar
2005
Status
Gebruikt
Opbouw
Half Integraal
Kilometerstand
111.000 km.
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Vermogen
140 pk.
Maten en gewichten
Opbouwlengte
705 cm.
Totale lengte
705 cm.
Breedte
225 cm.
Hoogte
280 cm.
Stahoogte
200 cm.
Leeggewicht
2.981 kg.
Max. toelaatbaar gewicht
3.500 kg.
Laadvermogen
519 kg.
Slaapcomfort
Slaapplaatsen
4 plaatsen
Aantal bedden
2 bedden
Indelingen
Frans bed, Slaapbank, Vast bed
Sanitair
Indelingen
Achter-opstelling
Accessoires
Afvalwatertank (vast), Cassettetoilet, Douche, Schoonwatertank (vast), Toilet/Wasruimte
Keuken
Indelingen
Middenkeuken
Accessoires
Afzuigkap, Boiler, Gascomfoor, Koelkast, Ladekast, Oven, Vriesvak
Radio/TV
Accessoires
Decoder, Schotel, Televisie, Televisiebeugel, TV-antenne
Exterieur/Interieur
Indelingen
Standaardzit
Accessoires
Bagageruimte , Buitenlamp, Combicassettes, Dakluik, Fietsenrek, Hordeur, Huishoudaccu, Leeslampjes, Luifel, Panoramadak, Verduistering cabine
Onderstel/cabine
Accessoires
ABS, Airbag(s), Cabine airco, Camera, Centr. deurvergr. afstandsb., Elektr. bedienbare ramen, Elektr. bedienbare spiegels, Stoel(en) draaibaar, Stuurbekrachtiging, Verwarmde buitenspiegels
Indeling
Deze Knaus Sun I 650 MF is voorzien van onderstaande indelingen:
Bed
Frans bedSlaapbankVast bed
Keuken
Middenkeuken
Sanitair
Achter-opstelling
Zit
Standaardzit
Accessoires
Deze Knaus Sun I 650 MF is voorzien van onderstaande accessoires:
Exterieur/Interieur
Bagageruimte BuitenlampCombicassettesDakluikFietsenrekHordeurHuishoudaccuLeeslampjesLuifelPanoramadakVerduistering cabine
Keuken
AfzuigkapBoilerGascomfoorKoelkastLadekastOvenVriesvak
Onderstel/cabine
ABSAirbag(s)Cabine aircoCameraCentr. deurvergr. afstandsb.Elektr. bedienbare ramenElektr. bedienbare spiegelsStoel(en) draaibaarStuurbekrachtigingVerwarmde buitenspiegels
Radio/TV
DecoderSchotelTelevisieTelevisiebeugelTV-antenne
Sanitair
Afvalwatertank (vast)CassettetoiletDoucheSchoonwatertank (vast)Toilet/Wasruimte
Slaapcomfort
LattenbodemMatras traagschuim
Techniek en veiligheid
OmvormerReservewielReservewiel-beugelServiceluikVeiligheidsslotenZonnepaneel
Verwarming
KachelRingverwarmingWinterisolatie