LMC Musica 430 D
|2009 |Gebruikt|4 slaapplaatsen

LMC Musica 430 D
|2009 |Gebruikt|4 slaapplaatsen
€ 11.990
Aangeboden doorPrins Caravans
Rademakerstraat 25
7881 JX Emmer Compascuum
7881 JX Emmer Compascuum
Bel 31(0)5...
Mail ons
Overzicht
bouwjaar
2009
conditie
Gebruikt
slaapplaatsen
4 plaatsen
opbouwlengte
430 cm.
totale lengte
671 cm.
garantie
Fabrieksgarantie
Omschrijving LMC Musica 430 D
U heeft in deze comfortabel ingedeelde LMC Musica de beschikking over genoeg slaap- en zitgelegenheid. U hoeft zich dankzij het hagelbestendige dak van deze LMC caravan geen zorgen te maken over hagelschade. Ook is er een fietsenrek aanwezig. Sportievere kampeerders zullen deze ongetwijfeld vaak gebruiken. Het handige serviceluik biedt u ook van buitenaf toegang tot uw bagage.
U vindt in de caravan onder meer een standaardzit, die naar wens kan worden omgebouwd tot slaapgelegenheid. De ruime keuken is in het midden van de caravan geplaatst. Geheel compleet uitgevoerd, met onder meer een 3-pits kooktoestel, gootsteen met kraan en voldoende bergruimte. Voor een snelle toevoer van warm water is er een 5 liter boiler aanwezig. De koelkast met vriesvak biedt voldoende ruimte voor heel uw voorraad.
Het dwars geplaatste bed biedt voldoende ruimte voor 2 personen. In de badkamer, waar deze caravan over beschikt, vindt u een ingebouwd cassettetoilet en een wastafel.
Het interieur kan goed worden geventileerd dankzij het grote dakluik, dat ook voor extra lichtinval zorgt. De verwarmde lucht wordt efficiÃ?nt verspreid via een ringverwarming.
De caravan heeft een hordeur, zodat u in de caravan geen last van muggen en andere insecten heeft. Ideaal is ook de ThÃ?le cassetteluifel die u makkelijk in en uit kunt draaien Omdat de caravan is uitgerust met een stabilisatorkoppeling, heeft deze een rustiger weggedrag.
Neemt u contact op voor het maken van een afspraak of bezoek onze showroom. Wij staan u graag te woord.
OPENINGSTIJDEN VAN PRINS
MAANDAG OP AFSPRAAK
DINSDAG OP AFSPRAAK
WOENSDAG 10.00 UUR TOT 17.00 UUR
DONDERDAG 10.00 UUR TOT 17.00 UUR
VRIJDAG 10.00 UUR TOT 17.00 UUR
ZATERDAG 10.00 UUR TOT 16.00 UUR
DE KOFFIE of THEE IS KLAAR!
OPENINGSTIJDEN VAN PRINS
MAANDAG OP AFSPRAAK
DINSDAG OP AFSPRAAK
WOENSDAG 10.00 UUR TOT 17.00 UUR
DONDERDAG 10.00 UUR TOT 17.00 UUR
VRIJDAG 10.00 UUR TOT 17.00 UUR
ZATERDAG 10.00 UUR TOT 16.00 UUR
DE KOFFIE of THEE IS KLAAR!
Specificaties
Algemeen
Bouwjaar
2009
Conditie
Gebruikt
Maten en gewichten
Opbouwlengte
430 cm.
Totale lengte
671 cm.
Breedte
230 cm.
Leeggewicht
1.030 kg.
Max. toelaatbaar gewicht
1.350 kg.
Slaapcomfort
Slaapplaatsen
4 plaatsen
Aantal bedden
2 bedden
2-persoonsbed (lxb) 
2-persoonsbed (lxb)  210 x 140 
210 x 140 
2-persoonsbed (lxb)  210 x 140 
210 x 140 
Indelingen
Dwarsbed
Sanitair
Indelingen
Midden-opstelling
Accessoires
Cassettetoilet, Schoonwatertank (vast), Toilet/Wasruimte
Keuken
Indelingen
Middenkeuken
Accessoires
Boiler (Inhoud: 5 lt), Gascomfoor (Aantal pitten: 3), Koelkast, Vriesvak
Exterieur/Interieur
Indelingen
Standaardzit
Accessoires
Buitenlamp, Combicassettes, Dakluik, Dakluik groot, Fietsenrek, Hagelbestendig dak, Hordeur, Indirecte verlichting, Leeslampjes, Luifel (Merk: Thule, Type: cassetteluifel), Voortent (Merk: Unico, Staat: z.g.a.n.)
Indeling
Deze LMC Musica 430 D is voorzien van onderstaande indelingen:
Bed
Dwarsbed
Keuken
Middenkeuken
Sanitair
Midden-opstelling
Zit
Standaardzit
Accessoires
Deze LMC Musica 430 D is voorzien van onderstaande accessoires:
Exterieur/Interieur
BuitenlampCombicassettesDakluikDakluik grootFietsenrekHagelbestendig dakHordeurIndirecte verlichtingLeeslampjesLuifel (Merk: Thule, Type: cassetteluifel)Voortent (Merk: Unico, Staat: z.g.a.n.)
Keuken
Boiler (Inhoud: 5 lt)Gascomfoor (Aantal pitten: 3)KoelkastVriesvak
Sanitair
CassettetoiletSchoonwatertank (vast)Toilet/Wasruimte
Techniek en veiligheid
AccuCaravanmover (Merk: anders)DisselafdekkingOmvormerReservewielRookmelderSchokbrekerServiceluikStabilisator
Verwarming
KachelRingverwarming
Garanties
Fabrieksgarantie
Van toepassing, nog 12 maanden





















